Poznaj zalety zabiegów HIFU, które przekonają Cię, aby skorzystać z terapii tuż po zakończeniu kwarantanny.

Regeneracja skóry:

Odmłodzenie, wygładzenie zmarszczek i rozświetlenie skóry to rezultat pobudzenia naturalnych procesów regeneracyjnych i przebudowy skóry. W wybranych obszarach ultradźwięki w kontrolowany sposób wywołują mikrouszkodzenia inicjując skracanie włókien kolagenowych i wytwarzanie nowego kolagenu.

efekty:

 Rezultaty zabiegów HIFU widoczne są od razu po wykonanej procedurze. To prawda, że po zabiegu skóra staje się gładka i sprężysta, natomiast kolejne korzystne zmiany zachodzą do 6 miesięcy. Właśnie tyle czasu trwa głęboka przebudowa skóry, która prowadzi do poprawy jędrności.

ujędrnianie ciała:

Za sprawą energii ultradźwiękowej dochodzi do ujędrnienia skóry nawet w trudnych obszarach ciała, takich jak okolice ramion czy wewnętrzna strona ud. Pośladki zostają uniesione, a skóra w okolicach ud i kolan wygładzona. Dzięki napięciu i zagęszczeniu skóry możliwy jest lifting wiotkiej skóry na brzuchu, często będącej pamiątką po ciąży.

Nawet jeden zabieg:

Oczekiwane efekty ujędrnienia, wyszczuplenia i odmłodzenia zazwyczaj uzyskiwane są po jednym zabiegu HIFU. Bywa jednak, że Pacjenci pragnąc zintensyfikować rezultaty po kilku miesiącach decydują się na powtórzenie procedury.

Powody, dla których warto zdecydować się na HIFU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń na górę